Masaż kręgosłupa to najlepszy prezent, jaki możesz

podarować swoim plecom lub bliskiej Ci osobie...

 

Bóle kręgosłupa, różnorodne bóle mięśni pleców oraz karku są przez wiele osób bagatelizowane. W wielu przypadkach moi pacjenci długo zwlekali z rozpoczęciem leczenia kręgosłupa błędnie zakładając, iż z czasem może "samo przejdzie". Nic bardziej mylnego w takim rozumowaniu, bowiem z wyjątkiem nagłych wypadków bóle kręgosłupa powstają powoli, dość podstępnie aby potem przybrać przewlekły charakter. Najczęstszymi przyczynami bólów kręgosłupa i mięśni pleców są wcześniejsze skrzywienia kręgosłupa, dawne niewyleczone kontuzje, błahe z pozoru drobne urazy, siedzący tryb pracy, długie godziny przed komputerem, długa jazda samochodem, przeciążanie kręgosłupa dźwiganiem dużych ciężarów, zbyt częste długie chodzenie na wysokich obcasach, częste noszenie dzieci na rękach, przewlekły stres oraz brak regularnej aktywności fizycznej. Najczęściej bezpośrednią przyczyną bólów pleców i bólów kręgosłupa jest przeciążenie więzadeł kręgosłupa, które utrzymują kręgi we właściwej pozycji. Podczas wzmożonego napięcia mięśni przykręgosłupowych dochodzi do niedokrwienia kręgów, co może spowodować obniżenie się wysokości kręgów i ucisk na zwój nerwowy. Częstym sygnałem chorobowych zmian w obrębie kręgosłupa są oprócz silnego bólu pojawiające się drętwienia kończyn, mrowienie w palcach oraz problemy ze snem. Dolegliwości te przeszkadzają w naszym codziennym życiu i prawidłowym funkcjonowaniu całego naszego organizmu.

Masaż kręgosłupa i całych pleców to najlepszy prezent, jaki możesz podarować swojemu ciału. Lekarze i masażyści zgodnie twierdzą, iż masaż ciała jest nie tylko elementem panującej mody i stylu życia, ale przede wszystkim jedną z najbardziej skutecznych metod leczenia wyżej wspomnianych bólów kręgosłupa i bólów pleców. Wpływ masażu na ludzki organizm jest naprawdę ogromny, a profesjonalnie wykonana seria masaży niejednokrotnie zastępuje żmudne leczenie szpitalne i kosztowną kurację farmakologiczną. Masaż kręgosłupa i pleców to nie tylko jedna z form masażu leczniczego, ale także doskonały relaks, który uwolni Państwa od wszelkich blokad i napięć spowodowanych stresem. Jeśli poczujecie Państwo bóle kręgosłupa lub bóle pleców proszę nie zwlekać i niezwłocznie umówić się na masaż leczniczy kręgosłupa. Masaż leczniczy kręgosłupa i pleców obejmuje masaż całego kręgosłupa, mięśni pleców, mięśni karku i mięśni szyi. Masaż kręgosłupa powoduje rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia, dzięki czemu utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiegają jego skrzywieniom. Podczas masażu kręgosłupa pobudzone zostają również punkty bioaktywne. Regularne serie masaży kręgosłupa, pleców i karku sprawią, iż możecie Państwo osiągnąć znaczną poprawę zdrowia lub wręcz całkowite wyleczenie.
Podstawowa seria masaży leczniczych kręgosłupa wynosi 10 zabiegów. W ramach karnetu na pierwsze 10 zabiegów otrzymacie Państwo ode mnie korzystny rabat oraz bezpłatnie zestaw odpowiednich ćwiczeń rehabilitacyjnych, wzmacniających mięśnie pleców i cały kręgosłup. Czas trwania masażu kręgosłupa i pleców, w zależności od stanu napięcia mięśni, wynosi od 25 do 30 minut.
tworzenie stron webon.pl